IQ 04 regał

Wysokość
199 cm
Szerokość:
80 cm
Głębokość
40 cm
519,00 zł
Towar na zamówienie
Więcej informacji
Wysokość 199 cm
Szerokość 80 cm
Głębokość 40 cm
Dostępność : Towar na zamówienie
Stan produktu: Do samodzielnego montażu(mebel w paczkach)
Kolekcja IQ
Kolor Korpus: Szary Platyna Front: Biały
Rodzaj uchwytu Aplikacja drewnopodobna
Rodzaj prowadnic Rolkowe
Rodzaj Regały
Gwarancja 2 lata
Styl Nowoczesny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: IQ 04 regał
Twoja ocena
  • Montaż: Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. 

  • Bezpieczeństwo: Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą. 

  • Zasady użytkowania: Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.