Komoda BBLK121

  • Komoda z Systemu BABILA.Kolor korpusu biały mat

Wysokość
89,7 cm
Szerokość:
179,9 cm
Głębokość
41,7 cm
1 399,00 zł
Towar na zamówienie
  • Komoda z Systemu BABILA.Kolor korpusu biały mat

Więcej informacji
Wysokość 89,7 cm
Szerokość 179,9 cm
Głębokość 41,7 cm
Dostępność : Towar na zamówienie
Stan produktu: Do samodzielnego montażu(mebel w paczkach)
Producent Forte
Kolekcja Babila
Kolor Korpus: Sosna Picea Front: Biały Mat
Rodzaj uchwytu Metal
Rodzaj zawiasów Cichy domyk
Rodzaj prowadnic Prowadnica TANDEM z spowalniaczem
Rodzaj Komody
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Komoda BBLK121
Twoja ocena
  • Montaż: Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. 

  • Bezpieczeństwo: Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą. 

  • Zasady użytkowania: Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.