Panel z półkami szklanymi STXB03

  • Oświetlenie IZ14BL dostępne za dodatkową opłatą (Klasa energetyczna < 30lm)

Wysokość
73,8 cm
Szerokość:
74,1 cm
Głębokość
37,9 cm
349,00 zł
Towar na zamówienie
  • Oświetlenie IZ14BL dostępne za dodatkową opłatą (Klasa energetyczna < 30lm)

Więcej informacji
Wysokość 73,8 cm
Szerokość 74,1 cm
Głębokość 37,9 cm
Dostępność : Towar na zamówienie
Stan produktu: Do samodzielnego montażu(mebel w paczkach)
Producent Forte
Kolekcja Slate
Kolor Q11 Biały uni Biały połysk
Rodzaj Półki
Gwarancja 2 lata
Styl Nowoczesny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Panel z półkami szklanymi STXB03
Twoja ocena
  • Montaż: Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. 

  • Bezpieczeństwo: Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą. 

  • Zasady użytkowania: Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.