Szafka wisząca R DCTH62R

Wysokość
185,2 cm
Szerokość:
38 cm
Głębokość
34 cm
539,00 zł
Towar na zamówienie
Więcej informacji
Wysokość 185,2 cm
Szerokość 38 cm
Głębokość 34 cm
Dostępność : Towar na zamówienie
Stan produktu: Do samodzielnego montażu(mebel w paczkach)
Producent Forte
Kolekcja Ducato
Kolor Q34 Dąb Sonoma/ Biały połysk
Rodzaj uchwytu Tworzywo sztuczne
Rodzaj zawiasów Bez domyku
Rodzaj prowadnic Kulkowe bez spowalniacza
Rodzaj Meble łazienkowe
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szafka wisząca R DCTH62R
Twoja ocena
  • Montaż: Mebel dostarczany jest w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. 

  • Bezpieczeństwo: Mebel należy trwale zamocować do ściany, aby uniknąć ryzyka związanego z przewróceniem się mebla lub spadnięciem elementu wiszącego. W paczce znajdują się elementy mocujące odpowiednie wyłącznie do ścian betonowych lub z pełnej cegły. Jeśli Twoja ściana wykonana jest z innego materiału lub nie masz pewności co do budowy tej ściany, skonsultuj się w kwestii montażu ze specjalistą. 

  • Zasady użytkowania: Mebel powinien być użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem - w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych. Montaż wyrobu musi być wykonany zgodnie z załączoną instrukcją. Nie zaleca się umieszczania na meblu gorących przedmiotów. Do czyszczenia powierzchni użyj lekko wilgotną, miękką ściereczkę, następnie wytrzyj do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń możesz użyć łagodnych środków myjących przeznaczonych do czyszczenia mebli.